Коментарі


Юрій Вареник

Вареник
Юрій Олександрович

2008

Вареник Юрій Олександрович, директор ТРК «АВІС» (Макарів, Київська обл.) – співзасновника Телеконкурсу «Пошук істинної духовності»

Сердечні вітання і низький уклін організаторам і всім учасникам Телефестивалю!

Щодо номінації «Пошук істиної духовності», то беззаперечним є той факт, що майже всі учасники фестивалю, незалежно від обраної теми, вже і є учасниками саме нашої номінації, оскільки будь-яка робота, на нашу думку, – це пошук. А якщо метою автора є саме пошук «Добра» і «Любові», то ці кінороботи вже і є переможцями.

Ми вибираємо переможців, керуючись особистим (суб’єктивним) враженням, а головним поціновувачем був, є і буде глядач, котрий на подароване «Добро» і «Любов» віддячить стократно.

(Звернення до учасників 3-го ТФ «Відкрий Україну!», 2008)

2007

Вареник Юрій Олександрович, директор ТРК «АВІС» (Макарів, Київська обл.) – співзасновника Телеконкурсу «Пошук істинної духовності»

Доволі часто доводиться чути думку, що телебачення – це техногенний монстр, або навіть зло, котре майже повністю заволоділо свідомістю людства. Так зараз це, чи ні – залишимо на розсуд авторів цих думок. Але я напевне знаю, щоб телебачення таким не стало, – залежить від тих, хто його створює, від нас з Вами. І не важливо «малий» чи «великий» це телеканал. Головне, щоб ми усвідомлювали свою відповідальність перед майбутнім. Адже хочемо ми того, чи ні, ми – ЛІТОПИСЦІ, тож навіть наш «почерк» є важливою деталлю. Телевізійний фестиваль «Відкрий Україну!» – яскраве тому підтвердження.

(Звернення до учасників 2-го ТФ «Відкрий Україну!», 2007)