Телеконкурс «Найвдаліше поєднання творчої майстерності і спеціальних технічних засобів»

2005 • 2007 • 2008

Засновник конкурсу: Компанія «Ді-Рекс» (Київ).

На сьогодні, цей Конкурс НЕ включений до Конкурсної програми-2012.
Остаточне рішення – за вибором Засновника.

Засновник телеконкурсу

Ді-Рекс
www.direx.kiev.ua

Коментарі
Сергій Полулях Сергій ПОЛУЛЯХ, директор компанії «Ді-Рекс»
Компанія Ді-Рекс підтримує Телефестиваль «Відкрий Україну!» від дня його створення. Ми вважаємо, що цей захід сприяє розвитку українського відеовиробництва, та із задоволенням беремо в ньому участь. Телеконкурс «Найвдаліше поєднання творчої майстерності і спеціальних технічних засобів» виник завдяки нашим замовникам, котрі стали більш вимогливими при закупівлі обладнання. Більшість операторів, режисерів та технічних співробітників зараз уважно слідкують за тенденціями світової кіно- та відеоіндустрії, особливо в розрізі спеціальних технічних засобів. Саме в прагненні до найкращого ми і намагаємось підтримати наших конкурсантів.
(2008)
Сергій Полулях Сергій ПОЛУЛЯХ, директор компанії «Ді-Рекс»

Ми розуміємо, що за кожною професійною роботою стоїть титанічна праця людей. Кожен з них ставиться до картини, як до дитини, намагаючись привнести в неї тільки найкраще. Ми розуміємо і поділяємо це прагнення. Як компанія-постачальник спеціальних технічних засобів для зйомки, ми вбачаємо нашу роль у допомозі коректно і грамотно підібрати знімальне обладнання, надаючи, таким чином, нашим замовникам можливість зосередитись лише на творчості!

У наш динамічний час технічний бік зйомок набуває все більшого значення, жодний кадр вже не обходиться без професійного знімального обладнання та людей, які його обслуговують. Іноді компаніям важко зорієнтуватись у пропозиціях сьогоденного ринку, а придбати щось необхідне буває просто не по кишені. Але з будь-якої навіть найбезнадійнішої ситуації є вихід і ми готові його запропонувати. Недарма девіз нашої компанії – «Прості рішення складних завдань»!

Отже, нагородою-2007 ми маємо на меті відзначити компанію, якій вдалось максимально вдало поєднати два мистецтва: мистецтво зйомки та мистецтво роботи зі спеціальними технічними засобами. На наш погляд, саме такий тандем є гарантією якості та запорукою успіху картини. Переможця нашої відзнаки визначить спеціалізоване журі. В якості цьогорічної нагороди ми запропонували операторський кран CAMBO. Якість продукції голландської компанії «CAMBO» визнана багатьма операторами в усьому світі в тому числі і в Україні.

(2007)

Переможці та призери

2008

Переможець: Документальний фільм «Стояла собі хатка» (Кіностудія «Інтерфільм», Київ) – За майстерно-інтелігентне використання технічних засобів в операторській роботі

Призери:
• Художня документалістика «Вогняне натхнення. Дніпроспецсталь» (ТРК «Січ-ТВ», Запоріжжя) («За стильову єдність зображального рішення»)
• Журналістське розслідування «Столичні таємниці» (Телеканал «Гамма» / Компанія «Гамма-Консалтинг», Київ) («За операторську майстерність»)

2007

Переможець: Телеробота «Искусство очень нужно людям…» / Лєбєдєв Федір Геннадійович (Київ). Приз: Операторський кран CAMBO.

Призери:
• Телеробота «Уікенд з Mitsubishi Colt» / МТРК «Чернівці». Приз: Ультрафіолетові і поляризаційні фільтри.
• Телеробота «Прямо по курсу» / «Чорноморська телерадіокомпанія» (Сімферополь). Приз Засновника Телеконкурсу: Ультрафіолетові і поляризаційні фільтри.
• Цикл програм «Живе багатство України» / Телекомпанія «Приват TV» (Харків). Приз: Ультрафіолетові і поляризаційні фільтри.

2005

Переможець не визначався

Призери:
• ТРК «Вікка» (Черкаси)
Вінницька ОДТРК
Волинська ОДТРК (Луцьк)
Ганущак Руслан і ТРК «3 Студія» (Івано-Франківськ)
Житомирська ОДТРК
Запорізька ОДТРК
Криворізьке державне телерадіооб’єднання (Кривий Ріг)
• ТРК «Ніжинське телебачення» (Ніжин, Чернігівська обл.)
• ТРА «Новий Чернігів»
• ТРК «НТК» (Коломия, Івано-Франківська обл.)
• ТРК «ТВ Стимул» (Кіровоград)
• ТРО «Тисмениця» (Івано-Франківськ)
Чорноморська телерадіокомпанія (Сімферополь)

Журі Телеконкурсу

2008

  • Сергій Васильєв, оператор-постановник цифрового кіно, власник студії Digital Monkey and Co.
  • Юрій Гармаш, кінооператор, член Правління Гільдії кінооператорів Спілки кінематографістів України, член Європейської асоціації кінооператорів IMAGO, заслужений діяч мистецтв України.
  • Микола Мандрич, кіно-, телеоператор, член Спілки кінематографістів України, член Європейської асоціації кінооператорів IMAGO, Лауреат першої премії Всесвітнього фестивалю в Лос-Анджелесі.
  • Сергій Михальчук, кінооператор.
  • Сергій Тахмазов, кіно-, телеоператор, головний оператор Продюсерського центру «Закрита зона».