Телеконкурс «Україна: Схід і Захід – разом!»

2008 • 2010

Засновники:
Оргкомітет ТФ «Відкрий Україну!»
Міський Голова м.Сєверодонецьк (Луганська обл.)
ТРК «СТВ» (Сєверодонецьк, Луганська обл.)

На сьогодні, цей Конкурс НЕ включений до Конкурсної програми-2012.

Проведення (рестарт) Конкурсу можливе за умови, якщо співорганізатором Конкурсу виступить авторитетний партнер із сфери, пов’язаної з тематикою Конкурсу.

Запрошуємо до партнерства!

Коментарі
Володимир ГРИЦИШИН, Міський Голова м.Сєверодонецьк
Саме у Сєвєродонецьку за підтримки міської влади 12 років поспіль проходить фестиваль дитячої поезії «Джерельце», який з 1998 року набув статусу всеукраїнського. На щастя, у нас юні поети звідусіль почувають себе однаково.
Мені пощастило народитися на Тернопільщини, дитинство і юність провести на Сумщині, а працювати на Луганщині. Тому у мене багато земляків, що допомагає мені в роботі і житті.
(2008)
Наталія ІЗРАЗЦОВА, головний редактор ТРК «СТВ»
Хочу, щоб наших дітей, а, значить, усіх сєверодончан, не сприймали у тому ж Києві нашорошено. Приходиш до якогось столичного офісу, а тобі, знаючи звідки приїхав, кажуть: «Знаєте, а нам ближче Європа». То звідки ви знаєте, що мені, перш за все людині, особистості, ближче? Чи в мене на лобі написано?
Вже друге покоління сєверодончан-першокурсників Києво-Могилянської академії звертаються до мене з проханням надати матеріали того з'їзду для написання реферату. Тему вибирають самі, бо є патріотами свого міста, і намагаються змінити ставлення до земляків, як до одноголосної маси. Нас зустрічають «по одежке, а провожают по уму». Це так, але одна мудра людина прокоментувала це прислів'я таким чином: «А що поганого, коли і зустрінуть, і проводять добре?».
(2008)

Переможці та призери

2010

Через недостатню кількість конкурсних телеробіт Конкурс не відбувся.
На підставі високих середніх балів конкурсних телеробіт за оцінками Головного журі Відзнакою «За професійну майстерність та успішне телевізійне втілення ідеї "Україна: Схід і Захід – разом!"» нагороджене:
• ТРО «Маріупольське телебачення» – за телефільм «Мої ювілейні міста»

2008

Через недостатню кількість конкурсних телеробіт Конкурс не відбувся.
За рішенням оргкомітету 3-го ТФ «Відкрий Україну!», Відзнакою «За професійну майстерність та успішне телевізійне втілення ідеї "Україна: Схід і Захід – разом!"» нагороджена:
• ТРК «СТВ» (м. Сєверодонецьк, Луганська обл.) – за позаконкурсну публіцистичну програму «Під покровом Короля Данила»