Відзнака «За повернення вітчизняної кіноспадщини українському телеглядачу»

2007

Засновники:
Халяпін Володимир Вікторович, дистриб’ютор кіно- і телепродукції, ініціатор некомерційних проекту «Кіно- та мультиплікаційний фонд телекомпанії» (Київ).
Агентство ТРК (Київ) – координатор проекту «Фонд некомерційної телепродукції» (Київ).
Редакція Журналу «Телерадіокур’єр».

На сьогодні, ця Відзнака НЕ включена до Конкурсної програми-2012.
Остаточне рішення – за вибором Засновника.

Засновник телеконкурсу

Коментар
Володимир Халяпін Володимир ХАЛЯПІН, дистриб’ютор кіно- і телепродукції, ініціатор некомерційних проекту «Кіно- та мультиплікаційний фонд телекомпанії» (Київ)

У наш час політичних змін, технічного вдосконалення цифрового зображення, яке вражає уяву неймовірністю видовищного ряду, особливе значення для сучасної людини має ностальгія за прекрасним кіно – людськими долями і героїзм людей, які жили і творили понад 50 років тому. Почуття і гіркота втрат людини праці, людини воєнних лихоліть знаходять відгук у серці сучасного глядача. Саме ця спрага за спогадами про минуле втамовується завдяки телепоказу української та радянської кінокласики.

Щоб не стати «иваном, не помнящим родства», необхідно згадати і подивитись кіноспадщину – фільми, багато з яких здобули світове визнання, фільми, які зрозуміли та визнали мистецтвознавці, відомі діячі, національні кіноакадемії, і, головне, — глядачі кількох поколінь.

(2007)

Переможці та призери

2007

63 телекомпанії (телеканали), які у рамках некомерційного проекту «Кіно- та мультиплікаційний фонд телекомпанії» (2004-2007), формували власні кіно- та мультиплікаційні фонди з 274 художніх кінофільмів і 46 мультфільмів суспільного надбання, створених у СРСР до 1953 р., та забезпечували телепоказ цього контенту у власному ефірі.