Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

Івано-Франківське ОТБ «Галичина» (Івано-Франківськ)

• «Соловей щебече, зозуля кує...»

Відеонарис. 12’; укр.; 2012. Виробник: Івано-Франківське ОТБ «Галичина». Автор сценарію та журналіст – Надія Семенкович. Оператор – Тарас Майстришин. Монтажер – Микола Коцюба.
Українська народна пісня «Соловей щебече, зозуля кує...» звучить чи не на кожному весіллі у місті й селі. Виявляється, пісня має автора – Петра Вознюка, який мешкає у США. Через багато років він повернувся у рідне село...

• «Край туризму. Етніка»

Програма. 18’; укр.; 2011. Щотижневий цикл «Край туризму» (з 2001). Виробник: Івано-Франківське ОТБ «Галичина». Автор сценарію та журналіст – Ольга Іроденко. Оператор – Руслан Верней. Монтажер – Світлана Клебан. Комп'ютерна графіка: Станіслав Ігнатюк, Станіслав Пташник.
«Край туризму» – циклічна авторська програма журналістки Ольги Іроденко, яка висвітлює пізнавальні маршрути, туристичні місця, культурні цінності Прикарпаття, України та зарубіжжя. Програма, яка подається на конкурс, пропагує переваги національних звичаїв, народної культури, толерантне взаємопізнання як основу зміцнення дружніх стосунків між державами, націями і народами.

• «Ділова Галичина. Малий бізнес»

Програма. 10’; укр.; 2012. Щоденна циклова програма «Ділова Галичина» (з 2003). Виробник: Івано-Франківське ОТБ «Галичина». Автор сценарію та журналіст – Лілія Боднарчук. Оператор – Андрій Пришляк. Монтажер – Світлана Клебан. Комп'ютерна графіка: Станіслав Ігнатюк, Станіслав Пташник.
У програмі мовиться про те, як в сьогоднішніх умовах працюють підприємці в регіонах. Як приклад – досвід бізнесмена з Прикарпаття Михайла Мердуха. В невеликому селі на Рожнятівщині він працює вже близько 20 років. І доводить усім, що при бажанні та наполегливій праці можна реалізувати амбітні задуми.

• «Станіславська святиня»

Програма. 28’; укр.; 2012. Виробник: Івано-Франківське ОТБ «Галичина». Автор сценарію та журналіст – Лілія Боднарчук. Оператор – Олександр Скиба. Монтажери: Світлана Клебан, Андрій Одиноков. Комп'ютерна графіка – Станіслав Гнатюк.
У програмі розповідається про історію однієї з найцінніших духовних святинь – чудотворної ікони Матері Божої Ласкавої Станіславівської. Її надприродній характер визнали ще у 1742 році. Відтоді зцілюватися до ікони приїжджали тисячі паломників з усього світу.

• «Усупереч забуттю»

Програма. 10’; укр.; 2011. Виробник: Івано-Франківське ОТБ «Галичина». Автор сценарію та журналіст – Ярослав Гнесь. Режисер – Володимир Кукуруза. Оператор – Василь Ганущак. Актор – Станіслав Білий. Монтажер – Андрій Одиноков. Комп'ютерна графіка – Станіслав Ігнатюк.
Є у світі один народ, який не має власної держави, який розчинився серед інших етносів, майже втратив рідну мову і який, здається, на межі зникнення. Це — караїми.

2012

Відзнака «За високу професійну майстерність у дослідженні і популяризації історії та культурної спадщини Рідного Краю та створення програм суспільно важливого значення»
• за телепрограму «Станіславська святиня»
• та відеонарис «Соловей щебече, зозуля кує...»

Відзнака «За високу професійну майстерність і послідовність у діловій презентації туристичного та соціально-економічного потенціалу Прикарпаття та створення позитивного образу сучасного Господаря»
за телепрограми
• «Край туризму. Етніка»
• «Ділова Галичина. Малий бізнес»

2011

Телеконкурс «Україна туристична»
3 місце: Телепрограма «ТАНЕЦЬ ДІДІВ»

2008

Відзнака «За високу професійну майстерність та створення якісних телепрограм суспільно важливого значення»

2007

Відзнака «За майстерне телевізійне втілення ідеї: Відкриваймо Україну і себе!»
За програми:
«ВІЧНЕ ДРЕВО»
«КАРПАТАМИ МАНДРУЄ КОЛЯДА»
«КРАЙ ТУРИЗМУ»