Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

Гребінська Ірина Анатоліївна (Вінниця)

• «Відкриваю Україну!»

Телевізійна програма. 20’; укр; 2012. Виробник: Гребінська Ірина Анатоліївна (Вінниця). Автори сценарію: Ірина Гребінська, Андрій Вольберг. Режисер – Ірина Гребінська. Оператор – Анаїт Агабабова. Ведучі: Ірина Гребінська, Володимир Федорук. Диктор – Олена Андрюшина. Режисер монтажу – Славко Козак. Редактор – Тетяна Гребінська. Продюсери: Андрій Вольберг, Анатолій Гребінський.
З чого починається українське весілля? Звідки взявся гарбуз? І до чого тут макогін? Ви теж не знаєте?! Тоді будьте уважні! За двадцять хвилин наша програма ознайомить вас з повним курсом під назвою «Весілля по-українськи». Ми не відкриємо вам Америку, якщо ще раз повторимо, що наша українська нація багата на різноманітні звичаї та традиції. Весільні українські звичаї – це взагалі окрема історія, з якої ми і почнемо.
Сучасні наречені та батьки в передвесільних клопотах забувають розпитати у своїх бабусь та дідусів, як правильно організувати урочисту частину весілля. І дарма. Знайомитись з призначенням різних весільних атрибутів, фольклором, прикметами, забобонами, піснями – заняття корисне та цікаве. В нашій програмі ми спробуємо розібратися з українськими звичаями та традиціями і дати найголовніші поради, перевірені досвідом наших предків.

2012

Відзнака «За високу професійну майстерність у розкритті та популяризації культури, весільних звичаїв та традицій Українського Народу»
• за телепрограму «Відкриваю Україну!»