Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

МТРК «Севастополь» / Народний канал (Севастополь)

• «Вода»

Документальний фільм – розслідування. 24’; рос.; 2011. Виробник: МТРК «Севастополь». Автор сценарію та режисер – Олексій Александров. Оператори: Павло Когут, Ілля Якушев. Перший телепоказ: МТРК «Севастополь» (м. Севастополь), 06.2011.
Що ми п'ємо? Весь цикл виробництва питної води в Севастополі: з моменту її збору до утилізації! Дорога додому. Яка вода повертається в природу з наших будинків? Як утилізують нечистоти? Де нові екологічні небезпеки для регіону? Усі деталі і подробиці в цьому фільмі. Порівняйте: наскільки Ваш регіон близький до екологічної катастрофи?

• «Раб?»

Документальний фільм, портрет. 10’; рос.; 2011. Виробник: МТРК «Севастополь». Автор сценарію – Ірина Басалаєва. Режисер – Павло Третьяков. Оператор – Ілля Якушев. Перший телепоказ: МТРК «Севастополь» (м. Севастополь), 10.2011.
У 16 років молодого Руслана Раба паралізувало. Позбавивши його можливості ходити і працювати руками, хвороба не забрала в нього головне – волю до життя й прагнення творити прекрасне. Бути не як усі, залишатися собою і кожну хвилину долати труднощі долі. Короткометражний фільм про силу людського духу і можливості кожного з нас.

• «Русская сцена»

Документальна програма, спектакль. 35’; рос.; 2011. Цикл програм, створених у рамках регіональної програми «Підтримка і розвиток російської мови та літератури». Виробник: МТРК «Севастополь». Автор сценарію – Олексій Александров. Оператори: Павло Когут, Ілля Якушев. Перший телепоказ: МТРК «Севастополь» (м. Севастополь), 09.2011.
Чичиков – головний герой «Мертвих душ». Городничий – персонаж, навколо якого розгортаються події «Ревізора». Два героя, дві вистави, і два бачення двох севастопольських театрів. Класичні твори Миколи Васильовича Гоголя – сучасні до сих пір і живуть на театральних підмостках, як і сам автор. Це фільм в трьох главах – про суть творів Гоголя.

2012

Телеконкурс «Незвичайний сучасник»
2 місце: Документальний фільм «Раб?»

Відзнака «За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм з екологічних проблем та проведення якісного журналістського розслідування на тему "Що ми п’ємо?"»
• за документальний фільм-розслідування «Вода»

2011

Відзнака «За найкращу у конкурсній програмі 5-го ТФ "Відкрий Україну!" телероботу про Велику Вітчизняну війну»
За документальний фільм «ЛЕГЕНДАРНАЯ ТРИДЦАТКА»

Відзнака «За професійну майстерність у створенні якісних телепрограм»
За телепрограму «СКАЗКИ ДЕДУШКИ ФЕДИ»

2010

Телеконкурс «Здоров’я нації»
2 місце: Журналістське розслідування «МЕТАДОН: ДЕЖАВЮ ОПИАТОВ»

2008

Відзнака «За створення якісних телепрограм суспільно важливого значення»

2007

Відзнака «За професійну майстерність та успішне телевізійне втілення ідеї: Відкриваймо Україну і себе!»
За телесеріали:
• «ДРУГАЯ ЖИЗНЬ. ДАЙВИНГ»
• «КРЫМСКАЯ ВОЙНА. НОВОЕ ОСМЫСЛЕНИЕ»

2005

Відзнака «За дослідження і розкриття маловідомих фактів важливих історичних подій»