Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

Телеканал «Надія» (Київ)

• «Небезпечні розваги»

Дитяча пізнавально-виховна передача. 14’; укр.; 2012. Цикл дитячих програм «В гостях у Добрячка» (більше 70 випусків). Виробник: Телеканал «Надія» (Київ). Автор сценарію та режисер – Ю. Калашник. Оператори: А Порхун, О. Трофимчук. Композитори: М. Рибачук, С. Карплюк. У головній ролі – М. Шкаліков. Гості: Давид Порхун, Таня Калашник.
В одній із передач про Добрячка «Небезпечні розваги» головний герой розповість своїм маленьким друзям і всім телеглядачам, в які ігри ніколи не потрібно грати. А ще він поділиться своїми знаннями про те, як і коли виникли перші пожежні служби. До того ж разом із гостями розкриє десять правил протипожежної поведінки.

• «Малюваки (Смачні та солодкі малюнки)»

Дитяча програма. 14’; укр.; 2011. Виробник: Телеканал «Надія» (Київ). Автор сценарію та ведуча – Уляна Куцій. Режисер – Варвара Ануфрієва. Оператор – Олексій Бондаренко. Композитор – Сергій Гладков. Редактор – В. Присяжнюк. Дизайн – Ю. Скорина. Звукорежисер – М. Суров. Анімація – О. Власенко. Інженер відеомонтажу – М. Гордієнко. Актори: Юля Куцій, Даниїл Найда. Продюсер – Вячеслав Дем’ян.
Дівчина Рут з колосків пекла хліб, а глядачі разом з художницею Уляною малюватимуть на печиві.

• «Цвіт яблуні»

Документальний фільм-трилогія. 85’; укр.; 2011. Цикл «…Є Любов» (35 фільмів, 2009-2012). Виробник: Телеканал «Надія» (Київ); партнер по виробництву – Фірма «Медіа-Люкс». Автор сценарію та режисер – Світлана Петренко. Оператори: Андрій Петренко, Ярослав Петренко. Перший телепоказ: ТК «Надія» (Київ), Супутниковий канал «Hope Channel», 08.01.2012.
Тетяна була жінкою гордою, гналася за багатством і модою. Вибух позбавив Тетяну ніг. Вона мала впасти у відчай. Але хтось ніби підхопив її на свої крила: Тетяна почала відчувати радість життя. І стала ділитися нею. Почала писати у тюрму. Вона відчула зранену душу Миколи. Безрадісне дитинство, хмільна молодість привели його у камеру смертників. У 27 він мав піти з життя. Але смертну кару замінили на 15 років ув'язнення в колонії посиленого режиму. Микола не розумів, про яку "Божу любов" пише йому Тетяна. Та, коли прийшов час дострокового звільнення, він відчув її на собі.

• «В пошуках сенсу»

Журналістське розслідування з реконструкцією подій. 20’; укр., рос.; 2012. Цикл програм «Вихід поруч» (9 програм у 2011, 3 програми у 2012). Телевиробник: Телеканал «Надія» (Київ). Автор сценарію – Олена Сухіх. Режисер – Єгор Мамай. Оператор – Білий Дмитро. Продюсер – Вячеслав Дем’ян. Перший телепоказ: ТК «Надія» (Київ).
Микола Васильченко довго шукав свою свободу: у галасливих товариствах, серед бандитів, заливаючи порожнечу вином. І знайшов. Там, де її, здавалося б, просто не може бути – у в’язниці. Сталося це у вісімдесяті… Серед загального атеїзму Коля раптом дізнався про існування Вищої Сили.

2012

Відзнака «За високу професійну майстерність у створенні оригінальних пізнавально-виховних програм для дітей»
• за програми для дітей «Небезпечні розваги» з циклу «В гостях у Добрячка», «Малюваки. Смачні та солодкі малюнки»

Відзнака «За високу професійну майстерність у розкритті складних життєвих доль, пропаганді справжніх духовних цінностей та створення телепрограм суспільно важливого значення»
• за документальний фільм «Цвіт яблуні» з циклу «…Є Любов» та журналістське розслідування «В пошуках сенсу» з циклу «Вихід поруч»

2011

Телеконкурс «Здоров’я нації»
2 місце: Журналістське розслідування «ПОВЕРНЕННЯ З ПЕКЛА»

Телеконкурс «Світ дитинства: Програми про дітей»
2 місце: Документальний фільм «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ»

Відзнака «За високу професійну майстерність у створенні якісних телепрограм суспільно важливої тематики»
За документальні фільми:
• «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ»
• «ПОЛІТ ЛЕБЕДІВ»
• «З МЕТАЛУ»
• «ПОДАРУНОК ПІД СНІГОМ»
• «РАНОК НАДІЇ»
• «ШКЛЯНКА ВОДИ»

Телеконкурс «Пошук істинної духовності»
Відзнака «За віру в ствердження Любові» – за документальний фільм «ПОЛІТ ЛЕБЕДІВ»

Відзнака «За пропаганду сили людського духу»
• Творча група документального розслідування «ПОВЕРНЕННЯ З ПЕКЛА»

2010

Телеконкурс «Здоров’я нації»
3 місце: Анімаційний ролик «ВПРАВИ З ГАНТЕЛЯМИ»