Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

ТРА «Новий Чернігів» (Чернігів)

• «Партія з депутатом»

Прямий ефір, інтерв'ю. 28’; укр., рос.; 2012. Цикл програм «Партія з депутатом» (20 програм, з 29.03.2011). Виробник: ТРА «Новий Чернігів». Автор сценарію та ведуча – Надія Шатун. Режисери: Олександр Бойправ, Костянтин Сіліченко. Оператори: Сергій Бутько, Дмитро Дриганов, В'ячеслав Скрипник, Сергій Ломоса. Випусковий редактор – Віктор Шавкун. Керівник проекту – Ольга Капустян, генеральний директор ТРА «Новий Чернігів».
«Партія з депутатом» – це інтерв'ю у прямому ефірі. За шахову дошку журналіст запрошує депутатів різних рівнів. Програма передбачає нетрадиційне спілкування: менше про політику, більше про життя, людину, її погляди та становлення. Погляд на політика не як на політичну фігуру, а як на звичайну людину.
В оформленні використовується шахова дошка, а в запитаннях та рубриках – шахова термінологія.
Обов'язкові рубрики.
– «Перший хід»: про похід у політику та політичних союзників. Найбільше депутати хвилюються перед сеансом одночасної гри: у прямому ефірі телеглядачі можуть поставити несподівані запитання.
– «Хід конем»: доленосне рішення у житті. Твоя королева чи король (в залежності від статі учасника): про родину чи партійного лідера.
– «Бліц-гра»: короткі запитання та відповіді.
У рамках проекту вже підготовлено 20 програм. Серед учасників – представники міської ради від різних політичних партій, депутати обласної ради та народні депутати. Серед відомих особистостей – Наталія Королевська, Анатолій Гриценко.

• «Чернігів»

Фільм. 28’; укр. (інші версії: рос., англ., нім.); 2012. Виробник: ТРА «Новий Чернігів». Автор сценарію – Світлана Шеремет. Режисер – Костянтин Сіліченко. Оператор – Сергій Ломоса. Редактор – Ірина Садчикова. Дизайнер – Світлана Сухорученкова. Керівник проекту – Ольга Капустян, генеральний директор ТРА «Новий Чернігів». Перший телепоказ: Телеканал «Новий Чернігів», 2012 р.
Чернігів... Одне із стародавніх міст Європи та України, історія якого нараховує більше 1300 років.
Ви спуститесь під землю і підніметесь ближче до небес... Пошукаєте 13-ту гармату на історичному Валу... Дізнаєтесь таємницю «Будинку Мазепи»... Перевірите існування привидів у підземних печерах... Торкнетесь каменю виконання бажань... Особисто побачите знамениті чернігівські храми домонгольського періоду...
Ласкаво просимо у відеоподорож Черніговом!
Фільм озвучено 4 мовами, слайд-шоу, авторський дизайн, оригінальна упаковка – для туристів, гостей міста та всіх, хто цікавиться історією.

• «Перевтілення»

Репортаж. 12’; укр., рос.; 2012. Цикл програм «Перевтілення» (15 програм). Виробник: ТРА «Новий Чернігів». Автори сценарію та ведучі: Олена Сидоренко, Аліна Клименко. Режисер – Сергій Бутько. Оператори: Сергій Бутько, В'ячеслав Скрипник. Редактор – Ірина Садчикова. Керівник проекту – Ольга Капустян, генеральний директор ТРА «Новий Чернігів».
Журналіст змінює професію! Повне перевтілення під прицілом телекамери!
Глядач дізнається про офіційні вимоги до професії, знайомиться з фахівцем, який дає майстер-клас. А ще – про підводні рифи професії, перші кроки новоспеченого учня (журналіста), його емоційні та ділові враження, оцінку вчителя.
Своєрідна профорієнтація, весела подорож у професію, просто – прикольний телепродукт. Журналісти (а їх двоє) телеканалу перевтілювалися: у муляра, офіціанта, кондуктора, ДАІшника, чоботаря, митника, поштарку...

2012

Телеконкурс «Україна туристична»
3 місце: Телефільм «Чернігів»

Телеконкурс «Міста України»
3 місце: Телефільм «Чернігів»

Відзнака «За високу професійну майстерність у створенні суспільно важливих телепрограм та вдале використання ігрових та художніх прийомів для розкриття проблематики»
за прямий ефір «Партія з депутатом» • Репортаж «Перевтілення»

2011

Телеконкурс «Україна туристична»
2 місце: Репортаж «МЕМОРІАЛ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ НА ВОДАХ»

Телеконкурс «Міста України»
3 місце: Історичний нарис «НЕВІДОМИЙ ЧЕРНІГІВ. САДИБА ГЛЄБОВА»

Відзнака «За високу професійну майстерність та створення якісних телепрограм суспільно важливого значення»

2007

Відзнака «За майстерне телевізійне втілення ідеї: Відкриваймо Україну і себе!»
За телероботи:
• «ІСТОРИЧНІ НАРИСИ»
• «ТУТ ВОНИ БУЛИ ЩАСЛИВІ»

2005

Телеконкурс «Музеї України»
2 місце: Телефільм «ТАЄМНИЦІ АНТОНІЄВИХ ПЕЧЕР»

Телеконкурс «Найвдаліше поєднання творчої майстерності і спеціальних технічних засобів»
Відзнака за конкурсні телероботи