Конкурсанти-2012        Всі конкурсанти

Телекомпанія «TV-4» (Тернопіль)

• «Дністровський каньйон – туристичне диво України»

Телефільм-мандрівка. 21’27’’; укр.; 2011. Виробник: Телекомпанія TV-4 (Тернопіль). Автор сценарiю – Оксана Габруська. Режиссер – Антон Іванюка. Оператори: Роман Савуляк, Володимир Луцишин. За сприяння: Лариси Римар, директора КП Тернопільської облради «Тернопільський обласний інформаційно-туристичний краєзнавчий центр». Перший телепоказ: Телекомпанія TV-4 (Тернопіль), листопад 2011.
Якщо вас приваблюють чудові краєвиди, кришталеві бризки водоспадів, солодкий присмак цілющих джерел… Якщо ви мрієте про середньовічні замки та фортеці… Якщо ваше тіло просить щонайменше середземноморського сонця… Вам – дорога на Тернопільщину.
Тернопільщина – край туристичний. На цьому наполягає місцева влада. Це підтверджують місцеві підприємці, які працюють у сфері туризму. У нашій області є багато місць, вартих уваги місцевого та іноземного туриста. Одне із семи природних чудес України, розташоване саме у нашій області. Дністровський каньйон особливо заслуговує на увагу українського та закордонного туриста. Це один із найбільших в Європі каньйонів, його загальна довжина 250 кілометрів. Дністровський каньйон чекає на Вас.
Головна мета фільму «Дністровський каньйон – туристичне диво України» – популяризувати відпочинкові тури вихідного дня на Тернопільщині. Це цікаво, повчально, недалеко, недорого, безпечно. Хто побуває тут хоч раз, обов’язково сюди повертається. Розповідь про туристичну Тернопільщину у два десятки хвилин не вмістиш. Як і не зумієте побачити всі багатства краю за одну подорож – це і неможливо, і недоречно. Сюди захочеться повернутися ще і ще. Приїжджайте, подивіться, розкажіть іншим, і повірте: ВИ НЕ ПОШКОДУЄТЕ!
Фільм виготовлений в рамках проекту «Туристично-рекреаційний кластер «Дністровський каньйон».
Фільм знято за підтримки Тернопільської облради та Держфонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні.

2012

Телеконкурс «Україна туристична»
2 місце: Телефільм «Дністровський каньйон – туристичне диво України»

2008

Відзнака «За створення якісних телепрограм суспільно важливого значення»

2007

Відзнака «За професійну майстерність та успішне телевізійне втілення ідеї: Відкриваймо Україну і себе!»
За телероботи:
«ОСТАННІЙ СПІВЕЦЬ СОЦІАЛІСТИЧНОГО РЕАЛІЗМУ»
«ТЕРНОПІЛЬ У ПЛИНІ ЛІТ»

2005

Відзнака «За професійну майстерність та невгасиму жагу до мандрів рідним краєм»